Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Authored by
hr: Autor

en: Configuration
hr: Postavke

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: About
hr: Opis
