Google Calendar Entity (Gcal Entity) (2.0.6) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Database
ru: База данных

en: Custom
ru: Собственная

en: Authored by
ru: Автор

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Changed
ru: Изменение

en: Timezone
ru: Часовой пояс

en: Event start
ru: Начало события

en: Event end
ru: Завершение события

en: About
ru: Информация

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Google API Key
ru: API ключ для Google

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: There are no @label yet.
ru: Пока ещё нет @label.
