Google Calendar Entity (Gcal Entity) (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Changed
he: השתנה

en: Timezone
he: איזור זמן

en: About
he: אודות

en: Published status
he: מצב פרסום

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
