Google Calendar Entity (Gcal Entity) (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Authored by
sk: Autor

en: Changed
sk: Zmenené

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: About
sk: Informácie o

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
