Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Help
cy: Cymorth

en: Footer
cy: Troedyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Search settings
cy: Gosodiadau chwilio
