Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: required
eu: beharrezkoa

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Search settings
eu: Bilaketa ezarpenak

en: Full
eu: Osoa

en: Show
eu: Erakutsi

en: Standard
eu: Estandar

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea

en: Wide
eu: Zabal
