Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: required
fr: requis

en: None
fr: Aucun(e)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Search settings
fr: Paramètres de recherche

en: Full
fr: Complet

en: Show
fr: Afficher

en: Main navigation
fr: Navigation principale

en: Breadcrumbs
fr: Fils d'ariane

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page

en: Wide
fr: Large

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
