Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: required
lv: obligāts

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Full
lv: Pilns

en: Show
lv: Rādīt

en: Standard
lv: Standarta

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Compact
lv: Kompakts

en: Sidebar first
lv: Pirmā sānu josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Sidebar second
lv: Otrā sānu josla

en: Wide
lv: Plats
