Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Help
ne: सहयोग

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Wide
ne: चौडा

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
