Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Help
ps: مرسته

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Search settings
ps: امستنې پلټون

en: Show
ps: ښوول

en: Standard
ps: معياري
