Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: required
vi: bắt buộc

en: None
vi: Không có

en: - None -
vi: - Không -

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Search settings
vi: Cài đặt tìm kiếm

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Show
vi: Hiện

en: Standard
vi: Tiêu chuẩn

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai
