Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Help
eo: Helpo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Search settings
eo: Serĉa agordoj

en: Full
eo: Kompleta

en: Show
eo: Montru
