Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Search settings
th: ตั้งค่าการค้นหา

en: Show
th: แสดง

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง
