Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Search settings
ug: ئىزدەشنى تەڭشەش

en: Full
ug: تولۇق

en: Show
ug: كۆرسىتىش
