Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: required
bg: Задължително

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Help
bg: Справка

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Search settings
bg: Настройки за търсене

en: Show
bg: Покажи
