Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: required
hr: potrebno

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Help
hr: Pomoć

en: Footer
hr: Podnožje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Search settings
hr: Postavke pretrage

en: Show
hr: Prikaži

en: Standard
hr: Standardno

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
