Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Highlighted
mg: Vaomarika

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
