Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: required
sq: kërkohet

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Help
sq: Ndihmë

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Search settings
sq: Rregullimet e kërkimit

en: Show
sq: Shfaq
