Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: required
ur: ضروری

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Help
ur: مدد
