Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Help
ast: Aida

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Search settings
ast: Preferencies de gueta

en: Show
ast: Amosar

en: Standard
ast: Estándar
