Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Help
az: Dəstək

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: Full
az: Tam

en: Show
az: Göstər

en: Standard
az: Standart

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Compact
az: Kompakt

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Highlighted
az: Vurğulanan

en: Wide
az: Geniş

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir
