Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Search settings
dz: འཚོལ་ཞིབ་ཚུ་སྒྲིག་སྟངས་འབད་

en: Show
dz: སྟོན།
