Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc2) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Help
el: Βοήθεια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Search settings
el: Επιλογές αναζήτησης

en: Full
el: Πλήρες

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Standard
el: Βασικό

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου

en: Wide
el: Πλατύ
