Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: required
fi: pakollinen

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Custom
fi: Oma

en: Search settings
fi: Haun asetukset

en: Full
fi: Kokonainen

en: Show
fi: Näytä

en: Standard
fi: Standardi

en: Main navigation
fi: Päävalikko

en: Compact
fi: Kompakti

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Breadcrumbs
fi: Murupolku

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: Wide
fi: Leveä

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
