Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Help
gu: મદદ

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત
