Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc2) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Help
km: ជំនួយ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Search settings
km: ​កំណត់​ការ​ស្វែងរក

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
