Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc2) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
