Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Help
mn: Тусламж

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
