Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: None
sl: Brez

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Search settings
sl: Nastavitve iskanja

en: Show
sl: Prikaži

en: Standard
sl: Standardni
