Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: required
af: verpligtend

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Help
af: Hulp

en: Footer
af: Onderskrif

en: Search settings
af: Soek-instellings

en: Show
af: Vertoon
