Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Help
bs: Pomoć

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Search settings
bs: Postavke pretrage

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Footer menu
bs: Footer meni
