Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc3) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Content
he: תוכן

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Help
he: עזרה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Search settings
he: הגדרות חיפוש

en: Full
he: מלא

en: Show
he: הצג

en: Standard
he: רגיל

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Compact
he: קומפקטי

en: Pagination
he: דפדוף

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Wide
he: רחב

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
