Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc3) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: required
lt: būtinas

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Full
lt: Pilnas

en: Show
lt: Rodyti

en: site
lt: svetainės

en: Standard
lt: Standartinis

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Compact
lt: Glaustai

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Wide
lt: Platus

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
