Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc3) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: required
oc: requesit

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Help
oc: Ajuda

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Custom
oc: Personalizat

en: Search settings
oc: Paramètres de recèrca

en: Full
oc: Complet

en: Show
oc: Afichar

en: Standard
oc: Estandard

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala

en: Footer menu
oc: Menú Pè de pagina
