Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: required
sk: požadované

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Search settings
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: Full
sk: Plný

en: Show
sk: Zobraziť

en: site
sk: webstránka

en: Standard
sk: Štandardná

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Wide
sk: Široký

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
