Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Content
is: Innihald

en: required
is: skilyrt

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Fótur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Search settings
is: Leitarstillingar

en: Show
is: Sýna
