Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc4) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Compact
kn: ಸಾಂದ್ರ(_Compact)
