Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc4) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Help
nn: Hjelp

en: Footer
nn: Botntekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Highlighted
nn: Utheva

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
