Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc5) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Custom
am: ብጁ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ
