Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc5) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: required
cs: vyžadováno

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Search settings
cs: Nastavení vyhledávání

en: Full
cs: Celé

en: Show
cs: Ukázat

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Wide
cs: Široký

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
