Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc5) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Help
hy: Օգնություն

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Search settings
hy: Որոնման կարգավորումներ

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Wide
hy: Լայն

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
