Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Help
ku: یارمەتی

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Search settings
ku: سازکارییەکانی گەڕان

en: Show
ku: پیشانبدە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Sidebar second
ku: لاپارچەی دووەم
