Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: required
mr: आवश्यक

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Help
mr: मदत
