Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc5) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Help
my: အကူအညီ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Show
my: ပြပါ

en: Standard
my: စံ
