Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc5) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: required
sv: obligatorisk

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Help
sv: Hjälp

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: Search settings
sv: Inställningar för sökning

en: Full
sv: Fullständig

en: Show
sv: Visa

en: site
sv: webbplats

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Compact
sv: Kompakt

en: Pagination
sv: Paginering

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Wide
sv: Bred

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
