Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc6) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: None
bo: མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Search settings
bo: འཚོལ་བཤེར་སྒྲིག་འགོད

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Show
bo: སྟོན

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
