Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc6) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content
jv: Konten

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Help
jv: Pitulungan

en: Custom
jv: Kostum

en: Search settings
jv: Séting penggolékan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Standard
jv: Standar

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
