Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc6) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Content
kk: Контент

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Help
kk: Көмек

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Search settings
kk: Теңшелемелерді іздеу

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы
