Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc6) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: required
ml: ആവശ്യമാണ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Help
ml: സഹായം

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്
