Government of Canada Design System (GCDS) (1.0.1-rc6) - en to ms translation catalogue (11 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: None
ms: Tiada

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Help
ms: Bantuan

en: Footer
ms: Pengaki

en: Custom
ms: Tersuai

en: Search settings
ms: Seting carian

en: Show
ms: Tampakkan

en: Sidebar first
ms: Bar tepi pertama

en: Highlighted
ms: Ditegaskan

en: Sidebar second
ms: Bar tepi kedua
